een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:123cm)

Hamerprijs: € 340

een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

852

11173

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300