een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:123cm)

Hamerprijs: € 340

een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

852

11173

Claudius MARIOTON (1844-1919) 'Le Travail guidant La Fortune'. (L:37 x W:24 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een altaarkruis en 6 bijhorende kandelaars, messing. 20ste eeuw. (W:22 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Multi Theca met Apostelen, Evangelisten, Maagd Maria, Anna, Joachim en Heiligen.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een 14-delige kruisweg, olie op doek. 19de eeuw. (W:50 x H:69 cm)

Dame met een hert en twee duiven, gepatineerd kunstbrons op Portoro marmer, Art Deco. (L:21 x W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een orkest met dirigent, gesculpteerd ivoor, Vlaanderen. 19de eeuw. (L:2 x W:5 x H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Edouard DELESALLE (1823-1851) 'Tamboerijn' (H:46 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vijf kerkkandelaars, gepolijst brons. (H:35 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500