een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:123cm)

Hamerprijs: € 340

een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

852

11173

Een antieke triptiek met een Golgotha, geglazuurde faience. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek figuur 'Eva in de Hof van Eden', gesculpteerd ivoor. Dieppe, Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Vijftien wandlichten, messing in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alix MARQUET (1875-1939) 'Le Faune', verzilverd brons. (1914)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Carl KAUBA (1865-1922) 'Kinderen met een kikker' gepatineerd brons op marmer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote kerkluchter in achthoekige vorm, brons in Neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lieven DEBRABANDERE (1945) 'De Gezant' gesculpteerde Carrara marmer. 2010.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een antieke ivoor suclptuur vane een 'Pestarts', waarschijnljik Dieppe, Frankrijk. 18de eeuw.