een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:123cm)

Hamerprijs: € 340

een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

852

11173

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000