een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:123cm)

Hamerprijs: € 340

een beeld van Madonna met kind, staande op het serpent. gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

123 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

852

11173

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Gevecht' gepatineerd brons. 1867.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijs met kuikens' gepatineerd brons. 1877.

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijzen' gepatineerd brons.

After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jules MOIGNIEZ (1835-1894) 'Feeding Time' gepatineerd brons

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Wie jaagt mij zo voort, De ikzelf, Die op mijn rug rijdt' terracotta

Schattingsprijs: € 300 - 500

Irénée DURIEZ (1950) 'Femme' gepatineerd brons op een travertin sokkel.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927) 'Buste van een dame'.

Schattingsprijs: € 400 - 600