Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Jezus van Praag'. (H:91cm)

Hamerprijs: € 450

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Jezus van Praag'.

91 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

864

11172

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Russische Icoon 'Het Leven van Nicholas van Myra', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600