Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout, periode 1922. (H:101cm)

Hamerprijs: € 800

Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout en gemerkt D. Gerrein, periode 1922.

36 x 78 x 101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

858

11171

Uit de collectie van het 'Hopital des sept douleurs a Frammeries, Belgique'

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Icoon 'Het Leven van Nicholas van Myra', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600