Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout, periode 1922. (H:101cm)

Hamerprijs: € 800

Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout en gemerkt D. Gerrein, periode 1922.

36 x 78 x 101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

858

11171

Uit de collectie van het 'Hopital des sept douleurs a Frammeries, Belgique'

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000