Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout, periode 1922. (H:101cm)

Hamerprijs: € 800

Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout en gemerkt D. Gerrein, periode 1922.

36 x 78 x 101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

858

11171

Uit de collectie van het 'Hopital des sept douleurs a Frammeries, Belgique'

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 700 - 900

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340