Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout, periode 1922. (H:101cm)

Hamerprijs: € 800

Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout en gemerkt D. Gerrein, periode 1922.

36 x 78 x 101 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

858

11171

Uit de collectie van het 'Hopital des sept douleurs a Frammeries, Belgique'

Een uitzonderlijk paar decoratieve herten, beton, circa 1920.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Icoon 'Het Leven van Nicholas van Myra', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Biais Frères & Fils, een gehamerde kelk. Zilver, Frankrijk. 519g.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewekt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500