Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)

Hamerprijs: € 240

Een Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'.

15,5 cm

51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

809

11170

Een antieke icoon 'Moeder Gods van Tichvin', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een groot vaandel 'Christus met een Heilig Hart', Engelen. Goud en zilverdraad borduurwerken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewekt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300