Verras me
Terug naar account
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)

Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 240

Omschrijving van het lot


Een Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'.

Product details
Titel

Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)

Breedte/diepte

15,5 cm

Hoogte

51 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

809

Lot ID

11170

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)
Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

RELIGIEUS
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200