Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)

Hamerprijs: € 240

Een Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'.

15,5 cm

51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

809

11170

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.

Schattingsprijs: € 700 - 900

A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200