Een gesculpteerde Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'. (H:51cm)

Hamerprijs: € 240

Een Corpus Christi gemaakt uit palmenhout op een kruis met relikwie 'Franciscus Xaverius'.

15,5 cm

51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

809

11170

Heilige Louise De Marillac, een beeld, polychroom gips. (L:27 x W:35 x H:83,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke kelk, lepel en pateen, vermeil en verguld messing. 17de/18de eeuw. (H:20,5 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Vandenhoute Anderlecht, 6 kerkandelaars. Brons met hout afgewerkt, Art Deco. (H:38 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier verzegelde theca's met relikwieën, Martelaren van Gorcum, Sanctorum Innocentium en 11000 Maagden.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zes 'Parelmoer' schelpen met Religieuze scènes, 19de eeuw. (D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Vandenhoute, Anderlecht, een grote kandelaar en lezenaar, verzilverd brons. Art Deco. (H:140 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie kerkkandelaars met 9 en 7 kaarsenhouders, brons. Circa 1950. (W:81 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dertien verzegelde theca met relikwieën, Vincentius à Paulo, Gerardi, Marculphi, Heilig Kruis.

Schattingsprijs: € 300 - 500