Een collectie van 5 verzilverde kerkkandelaars versierd met heilige figuren. (H:76cm)

Hamerprijs: € 280

Een collectie van 5 verzilverde kerkkandelaars versierd met heilige figuren.

76 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

802

11168

Schattingsprijs: € 400 - 600

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600