Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. (H:141cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. (H:141cm) |
Breedte/diepte | 96 cm |
Hoogte | 141 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 798 |
Lot ID | 11167 |
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500