Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. (H:141cm)

Hamerprijs: € 340

Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. Eerste helft 20ste eeuw.

96 cm

141 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

798

11167

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een kelk, zilver en vermeil.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke icoon 'Moeder Gods van Tichvin', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500