Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. (H:141cm)

Hamerprijs: € 340

Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. Eerste helft 20ste eeuw.

96 cm

141 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

798

11167

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300