Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. (H:141cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Een collectie van 3 gepolychromeerde neogotische kruisbeelden. (H:141cm) |
Breedte/diepte | 96 cm |
Hoogte | 141 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 798 |
Lot ID | 11167 |
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800