Een beeld 'Onze Lieve Vrouw Der Smarten' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:147cm)

Hamerprijs: € 850

Een beeld 'Onze Lieve Vrouw Der Smarten' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. Gemerkt Billaux Grossé Brussel.

30 x 40 x 147 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

863

11164

Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld
Een beeld

Jef LAMBEAUX (1852-1908)(naar) 'Les Lutteurs' een paar beelden gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Beeld van een heilig figuur met relikwie. Gesculpteerd hout met originele polychromie. (50cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Het hoofd van een heilige, waarschijnlijk Antonius. Gesculpteerd hout met originele polychromie. (12,5cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120