Een beeld 'Onze Lieve Vrouw Der Smarten' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:147cm)

Hamerprijs: € 850

Een beeld 'Onze Lieve Vrouw Der Smarten' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. Gemerkt Billaux Grossé Brussel.

30 x 40 x 147 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

863

11164

Een beeld

Vandenhoute, Anderlecht, een wierookbrander en staander, messing. Art Deco. (H:145 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een orkest met dirigent, gesculpteerd ivoor, Vlaanderen. 19de eeuw. (L:2 x W:5 x H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een wierookbrander, brons in Neogotische stijl. Circa 1900. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke kelk, lepel en pateen, vermeil en verguld messing. 17de/18de eeuw. (H:20,5 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Twaalf verzegelde theca met relikwieën Apostle Barnabas, Vincent à Paulo, Stephen Protomartyr en andere.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schrijn, 'Sanctus' en 'IHS', verguld brons met dik goudbrokaat. (L:29 x W:40 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Émile CARLIER (1849-1927) 'Maréchal Foch' (L:18 x W:29 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sint Hubertus van Liège, een beeld, polychroom gips. (L:20 x W:30 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340