Een Onze Lieve Vrouw met kind, gemaakt uit gepolychromeerd hout, in een nis. 19de eeuw. (H:114cm)

Hamerprijs: € 300

Een Onze Lieve Vrouw met kind, gemaakt uit gepolychromeerd hout, in een nis. 19de eeuw.

44 x 59,5 x 114 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

860

11163

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600