Een Onze Lieve Vrouw met kind, gemaakt uit gepolychromeerd hout, in een nis. 19de eeuw. (H:114cm)

Hamerprijs: € 300

Een Onze Lieve Vrouw met kind, gemaakt uit gepolychromeerd hout, in een nis. 19de eeuw.

44 x 59,5 x 114 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

860

11163

Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

CLODION (1738-1814) 'Bacchantes' gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.500

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 250 - 350

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alexandre OULINE (act.1918-1940) 'Jean Mermoz', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 600