Een Onze Lieve Vrouw met kind, gemaakt uit gepolychromeerd hout, in een nis. 19de eeuw. (H:114cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een Onze Lieve Vrouw met kind, gemaakt uit gepolychromeerd hout, in een nis. 19de eeuw. (H:114cm) |
Afmetingen | 44 x 59,5 x 114 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 860 |
Lot ID | 11163 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300