Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:110cm)

Hamerprijs: € 360

Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

872

11162

Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden
Een collectie van 3 beelden

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: € 600 - 800

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300