Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:110cm)

Hamerprijs: € 360

Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

872

11162

Een collectie van 3 beelden

Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300