Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:110cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:110cm) |
Hoogte | 110 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 872 |
Lot ID | 11162 |
Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 400 - 600