Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:110cm)

Hamerprijs: € 360

Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

872

11162

Een collectie van 3 beelden

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Buste van Richard Wagner, gesculpteerde teak. Getekend Dante, 1997.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een gepatineerd bronzen beeld van een paard, zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jeanne Louise MILDE (act.c.1930-c.1970) 'Rustende Dame' terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'La Fierté' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Antoine BOFILL (c.1875-1939/53) 'Visser met touw' gepatineerd brons.