Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:110cm)

Hamerprijs: € 360

Een collectie van 3 beelden 'Heilig Hart', gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

872

11162

Een collectie van 3 beelden

Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een uitzonderlijk paar decoratieve herten, beton, circa 1920.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'

Schattingsprijs: € 300 - 500