Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen van Lourdes met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:111cm)

Hamerprijs: € 240

Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

111 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

870

11161

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180