Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen van Lourdes met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:111cm)

Hamerprijs: € 240

Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

111 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

870

11161

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 500 - 1.000