Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen van Lourdes met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:111cm)

Hamerprijs: € 240

Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

111 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

870

11161

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200