Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen van Lourdes met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:111cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een collectie van 2 Onze Lieve Vrouwen van Lourdes met glazen ogen, gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (H:111cm) |
Hoogte | 111 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 870 |
Lot ID | 11161 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300