Een set van 2 gepolychromeerde plaasteren beelden van Heilige Vincentius. (H:114cm)

Hamerprijs: € 280

Een set van 2 gepolychromeerde plaasteren beelden van Heilige Vincentius.

114 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

837

11160

Een Oost-Europese icoon, Moeder Gods met kind, Thetokos. (W:31 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een koorkap en twee Romeinse Kazuifels, borduurwerken met een IHS logo.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een wierookbrander met bijhorend wierookscheepje, verzilverd messing. Neogotiek. (L:16 x W:16 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Koorkap, Schoudervelum en Vaandel, dik goudbrokaat en borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een reliekenkruis met relikwie 'Saint Luciae en Agnus Dei'. (L:14 x W:17 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ciborie, verzilverd metaal en verguld zilver. Waarschijnlijk Belgie, 20ste eeuw. (H:25,5 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vijf verzegelde theca met relikwieën voor Theresia à Jesu Infante, Heilig Kruis, Sepulchro B.M.V. Joseph. (D:4 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Negen biscuit porseleinen beelden van Heiligen en Madonna's. 20ste eeuw. (H:48 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180