Verras me
Terug naar account
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)

Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. 

Product details
Titel

Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)

Hoogte

114 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

869

Lot ID

11159

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)
Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een antieke houtsculptuur 'Onthoofde Johannes De Doper', eik, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Een Calvarie of Golgotha, gesculpteerde eik, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

BEELDEN
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Bucheronne' een paar figuren gemaakt uit kunstbrons. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300