Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster. (H:114cm)

Hamerprijs: € 220

Een collectie van 2 grote beelden van heiligen, Jozef met Kind, gemaakt uit plaaster.

114 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

869

11159

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Matador/Torero'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Naar Jean Antoine HOUDON (1741-1828) 'Diana' gepatineerd brons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie Ciborie, verzilverd en verguld messing en zilver. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een orkest met dirigent, gesculpteerd ivoor, Vlaanderen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'La Defense Du Foyer'.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een collectie van 'Kronen en Tiara's' voor heiligenbeelden. 9 stuks

Schattingsprijs: € 300 - 500