Verras me
Terug naar account
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)

Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 110

Omschrijving van het lot


Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster.

Product details
Titel

Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)

Hoogte

105 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

871

Lot ID

11158

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)
Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300