Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)

Hamerprijs: € 110

Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster.

105 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

871

11158

De Meyer-Van Den Berghe (1805-1871) 'Kelk' Neobarok, Gent, België, 1831-1869.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Ciborie, zilver en verzilverd metaal. Waarschijnlijk België. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie verzegelde theca, relikwieën, een kruis, Beati Idesbaldi, Beati Karoli Boni, a silver pendant, Innocentius & Victoria.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Hoofd van een Atleet' groen gepatineerd brons. Musée Nationaux France.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierrot Lunaire, verguld gips met een spiegel. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Guttenberg' gepatineerd brons. Hors Concours.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Drie verzegelde theca met relikwieën. Jezus Christus, DNJC, Pausen en heiligen.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke houtgesculpteerde Corpus Christi en Crucifix. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180