Geen handtekening gevonden 'Madonna met kind' een schilderij, olie op doek. (68 x 115 cm)

Hamerprijs: € 340

Geen handtekening gevonden 'Madonna met kind' een schilderij, olie op doek. Periode 1900.

68 cm

115 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

741

11157

Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden

André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek