Een collectie cigogne bijzettafels ingelegd met parelmoer in Oosterse stijl. (H:66cm)

Hamerprijs: € 600

Een collectie bijzettafels 'cigogne' gemaakt uit hardhout en ingelegd met parelmoer in Oosterse stijl. 20ste eeuw.

35,5 x 50,5 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

402

11156

Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw. (L:52 x W:98 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ross LOVEGROVE (1958) 'Supernatural Chairs' (2005) voor Morosso, Italy. (L:48 x W:48 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke eiken 'Betaaltafel', Nederland, 18de eeuw. (L:53 x W:69 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, een langwerpige spiegel, messing en glas. (W:35 x H:106 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar mid-century relax zetels, teak. Scandinavië, 20ste eeuw. (L:83 x W:65 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Afra & Tobia SCARPA (XX-XXI)(attr.) 8 Chairs, hout en leder. (L:58 x W:54 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Van Den Berghe-Pauvers, een vintage sideboard. (L:43 x W:129 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een wit lederen eethoek, tafel met glas, 6 stoelen en een bank, Bretz, Duitsland. (L:85 x W:177 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000