Een collectie cigogne bijzettafels ingelegd met parelmoer in Oosterse stijl. (H:66cm)

Hamerprijs: € 600

Een collectie bijzettafels 'cigogne' gemaakt uit hardhout en ingelegd met parelmoer in Oosterse stijl. 20ste eeuw.

35,5 x 50,5 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

402

11156

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250