Een collectie cigogne bijzettafels ingelegd met parelmoer in Oosterse stijl. (H:66cm)

Hamerprijs: € 600

Een collectie bijzettafels 'cigogne' gemaakt uit hardhout en ingelegd met parelmoer in Oosterse stijl. 20ste eeuw.

35,5 x 50,5 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

402

11156