Een groot lot messen gemaakt in Afrika. (H:57cm)

Hamerprijs: € 1.700

Een groot lot messen gemaakt in Afrika.

57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.125

Lot nummer

944

11155

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946. (L:40 x W:56 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920. (H:48 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500