Een groot lot beelden van heiligen gemaakt uit polychrome en monochrome plaaster en marmer. (H:79cm)

Hamerprijs: € 360

Een groot lot beelden van heiligen gemaakt uit polychrome en monochrome plaaster en marmer.

79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

811

11153

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300