Een groot lot beelden van heiligen gemaakt uit polychrome en monochrome plaaster en marmer. (H:79cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een groot lot beelden van heiligen gemaakt uit polychrome en monochrome plaaster en marmer. (H:79cm) |
Hoogte | 79 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 811 |
Lot ID | 11153 |
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200