Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer. (H:51cm)

Hamerprijs: € 150

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer.

15 x 54 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

210

11152

Glas vooraan, achteraan en slingerveer gebroken.

Een kartel klok, zwarte woud of Zwitserland, met een everzwijnenkop, circa 1900. (W:48 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een staande klok, notelaar fineer. Duitsland, Circa 1920. (L:27 x W:61 x H:188 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, verguld brons, Engel triomfant bij een leeuw. Empire periode. (L:11,5 x W:28,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde muurklok in de stijl van Lenzkirch. (L:21 x W:45 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, onyx gemonteerd met verguld metaal. Circa 1900. (L:12 x W:27 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratiën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons. (L:18 x W:59 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800