Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)

Hamerprijs: € 360

Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper.

Émile SALMON (1840-1913)

24 cm

25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

766

11151

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500