Verras me
Terug naar account
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)

Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 360

Omschrijving van het lot


Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper.

Product details
Artiesten

Émile SALMON (1840-1913)

Titel

Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)

Breedte/diepte

24 cm

Hoogte

25 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

766

Lot ID

11151

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500