Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm)
Hamerprijs: € 360
Émile SALMON (1840-1913) |
Titel | Émile SALMON (1840-1913) '14-delige kruisweg', gemaakt uit gedreven koper. (H:25cm) |
Breedte/diepte | 24 cm |
Hoogte | 25 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 766 |
Lot ID | 11151 |
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 120 - 180