Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'. (H:46cm)

Hamerprijs: € 380

Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'.

Paul GASQ (1860-1944)

17 x 28 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

848

11150

Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel

Een groot vaandel 'Christus met een Heilig Hart', Engelen. Goud en zilverdraad borduurwerken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitzonderlijk paar decoratieve herten, beton, circa 1920.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500

Een Russische Icoon 'Het Leven van Nicholas van Myra', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600