Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'. (H:46cm)

Hamerprijs: € 380

Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'.

Paul GASQ (1860-1944)

17 x 28 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

848

11150

Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel

Een schrijn, 'Sanctus' en 'IHS', verguld brons met dik goudbrokaat. (L:29 x W:40 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie Albes en Lithurgische gewaden, sommigen afgewerkt met kantwerk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kelk met vermeil cuppa, medaillons. Neoromaans. (H:18,5 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar 7-armige kerkkandelaars, bijgevoegd een 3 armige, neogotiek. (W:63 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Luc LEDENE (1955) 'Sculptuur 50'. (L:9 x W:11,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 'Kronen en Tiara's' voor heiligenbeelden. 9 stuks (H:19 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Piëta, polychrome terracotta. 19de eeuw. (L:47 x W:28 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw. (H:19 x D:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300