Verras me
Terug naar account
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'. (H:46cm)

Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'. (H:46cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 380

Omschrijving van het lot


Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'.

Product details
Artiesten

Paul GASQ (1860-1944)

Titel

Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel 'Bronzes Chardon'. (H:46cm)

Afmetingen

17 x 28 x 46 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

848

Lot ID

11150

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel
Paul GASQ (1860-1944) een beeld van Christus gemaakt uit brons. Met gieterijstempel

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

BEELDEN
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Richard AURILI (1834-c.1914) 'De Waterdraagster', een figuur gemaakt uit terracotta

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

BEELDEN
Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000