Verras me
Terug naar account
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)

Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 180

Omschrijving van het lot


Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit.

Product details
Titel

Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)

Hoogte

46 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

804

Lot ID

11148

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)
Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur van Heilige Rochus en zijn hond. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur 'Onthoofde Johannes De Doper', eik, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

RELIGIEUS
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300