Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit. (H:46cm)

Hamerprijs: € 180

Een collectie van 6 stuks beelden van heiligen gemaakt uit gekleurde biscuit.

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

804

11148

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw. (W:25,5 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee grote Multi-Theca met relikwieën van heiligen, verzilverd metaal in Barok stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Christus gebonden aan de koude steen, een houtsculptuur. 18de/19de eeuw. (L:8 x W:12,5 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar kerkkandelaars, verzilverd en verguld metaal. Art Deco. (H:140 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Multi Theca met relikwieën voor de Passiewerktuigen, het Heilige Kruis en Heiligen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een recent gepolychromeerde Madonna met kind. Gips. (L:50 x W:50 x H:146 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke kelk, lepel en pateen, vermeil en verguld messing. 17de/18de eeuw. (H:20,5 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800