Een lot wijwatervaten van verschillende makelij.

Hamerprijs: € 160

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

844

11147

Een stel misampullen gemaakt uit glas gemonteerd met verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een set van 2 'Missale Romanum' boeken

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote figuur gemaakt uit plaaster, Jozef met kind. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een groot beeld 'Madonna op het Maansikkel vertrappelt het Serpent'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Beeld van een heilig figuur met relikwie. Gesculpteerd hout met originele polychromie. (50cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een beeld 'Jezus Van Praag' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een set van 4 kerkkandelaars in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 80 - 120