Een driedelige 'Golgotha' 'Calvarieberg' bestaande uit 3 houtgescultpeerde beelden, 18de eeuw. (H:222cm)

Hamerprijs: € 7.000

Een driedelige 'Golgotha' 'Calvarieberg' bestaande uit 3 houtgescultpeerde beelden, 18de eeuw.

119 cm

222 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 8.750

Lot nummer

854

11146

Een driedelige

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300