Een driedelige 'Golgotha' 'Calvarieberg' bestaande uit 3 houtgescultpeerde beelden, 18de eeuw. (H:222cm)

Hamerprijs: € 7.000

Een driedelige 'Golgotha' 'Calvarieberg' bestaande uit 3 houtgescultpeerde beelden, 18de eeuw.

119 cm

222 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 8.750

Lot nummer

854

11146

Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige
Een driedelige

Een set van 2 'Missale Romanum' misboeken.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een houtsculptuur van Jezus Christus met een Heilig Hart. Eerste helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een stel misampullen gemaakt uit glas gemonteerd met verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote figuur gemaakt uit plaaster, Jozef met kind. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Volkstedt-Rudolstadt, een grote porseleinen groep 'Muzikale dans'. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Een set van twee wierookschepen. 414g.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke godslamp of eeuwig licht gemaakt uit koper en versierd met putti.

Schattingsprijs: € 100 - 200