Een antieke commode met lades en secretaire bovenblad, gemaakt uit eik. (H:96cm)

Hamerprijs: € 420

Een antieke commode met lades en secretaire bovenblad, gemaakt uit eik. 18de eeuw.

63 x 136 x 96 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 525

Lot nummer

386

11142

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800