Een antieke commode met lades en secretaire bovenblad, gemaakt uit eik. (H:96cm)

Hamerprijs: € 420

Een antieke commode met lades en secretaire bovenblad, gemaakt uit eik. 18de eeuw.

63 x 136 x 96 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 525

Lot nummer

386

11142

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800