Verras me
Terug naar account
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)

Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 130

Omschrijving van het lot


Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D.
Product details
Titel

Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)

Afmetingen

14 x 12 x 32 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

503

Lot ID

11139

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)
Een terracotta beeld van een naakt paar, met initialen F. D. (H:32cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
André FONTAINE (XIX-XX) 'Buste van een Cardinaal' een beeld gemaakt uit gesculpteerde Carrara marmer. (H:60cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BEELDEN
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Richard AURILI (1834-c.1914) 'De Waterdraagster', een figuur gemaakt uit terracotta

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
MAN RAY (1890-1976) 'Cadeau' (c. 1972)

Schattingsprijs: € 500 - 700

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000