Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor 'Keizer in de tuin'. 19de eeuw. (H:40cm)
Hamerprijs: € 5.200
Titel | Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor 'Keizer in de tuin'. 19de eeuw. (H:40cm) |
Hoogte | 40 cm |
Diameter | 25 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 6.500 |
Lot nummer | 27 |
Lot ID | 11138 |
Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500