Verras me
Terug naar account
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor 'Keizer in de tuin'. 19de eeuw. (H:40cm)

Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor 'Keizer in de tuin'. 19de eeuw. (H:40cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 5.200

Omschrijving van het lot


Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor 'Keizer in de tuin'. 19de eeuw.

Product details
Titel

Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor 'Keizer in de tuin'. 19de eeuw. (H:40cm)

Hoogte

40 cm

Diameter

25 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 6.500

Lot nummer

27

Lot ID

11138

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor
Een paar Chinese Balustervazen met deksel, met handgeschilderd decor

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250