Een mid-century vierdeurs kast waarschijnlijk gemaakt door Decoene. (H:135cm)

Hamerprijs: € 900

Een mid-century vierdeurs kast waarschijnlijk gemaakt door Decoene.

42 x 126 x 135 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

359

11137

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Romeo REGA (1925-1984) 'Etagère'

Schattingsprijs: € 400 - 600

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)