Vidal GRAU (XX) 'Tafel en 6 stoelen' gemaakt in Hollywood Regencystijl (H:76cm)

Hamerprijs: € 1.000

Vidal GRAU (XX) 'Tafel en 6 stoelen' gemaakt in Hollywood Regencystijl. Tweede helft 20ste eeuw.

Vidal GRAU (XX)

76 cm

150 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

450

11135

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.