Vidal GRAU (XX) 'Tafel en 6 stoelen' gemaakt in Hollywood Regencystijl (H:76cm)

Hamerprijs: € 1.000

Vidal GRAU (XX) 'Tafel en 6 stoelen' gemaakt in Hollywood Regencystijl. Tweede helft 20ste eeuw.

Vidal GRAU (XX)

76 cm

150 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

450

11135

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600