Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een collectie van 5 plaquettes gemaakt voor Amphora

Hamerprijs: € 180

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

315

11134

Meer van deze artiest

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (1946) 'uitzonderlijke grote Ananas Ijsemmer'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Unterweissbach, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 8 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 400 - 600