Een bronzen tafellamp op een onyx basis en gesigneerd R. St. Yves. Mist lampkap. (H:46

Hamerprijs: € 280

Een bronzen tafellamp in de vorm van een olifant met slagtanden op een onyx basis en gesigneerd R. St. Yves.

17 x 22 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

1058

11131

Mist de lampkap.

Een vintage luchter gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Strass Swarovski.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250