Een bronzen tafellamp op een onyx basis en gesigneerd R. St. Yves. Mist lampkap. (H:46

Hamerprijs: € 280

Een bronzen tafellamp in de vorm van een olifant met slagtanden op een onyx basis en gesigneerd R. St. Yves.

17 x 22 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

1058

11131

Mist de lampkap.

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas. Circa 1930. (H:80 x D:68 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970. (H:25 x D:66 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal. (H:82 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Glashutte Limburg, 3 grote en matte wit glazen bollen, Bauhaus, circa 1960.

Schattingsprijs: € 300 - 500

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles. (L:11 x W:11 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340