Een bronzen tafellamp op een onyx basis en gesigneerd R. St. Yves. Mist lampkap. (H:46
Hamerprijs: € 280
Titel | Een bronzen tafellamp op een onyx basis en gesigneerd R. St. Yves. Mist lampkap. (H:46 |
Afmetingen | 17 x 22 x 46 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 1058 |
Lot ID | 11131 |
Mist de lampkap.
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300