Een vaas gemaakt uit Delftse faience met blauw-wit decor. (H:19cm)

Hamerprijs: € 80

Een vaas gemaakt uit Delftse faience met blauw-wit decor. 18de eeuw.

19 cm

13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

185

11130

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300