Een vaas gemaakt uit Delftse faience met blauw-wit decor. (H:19cm)

Hamerprijs: € 80

Een vaas gemaakt uit Delftse faience met blauw-wit decor. 18de eeuw.

19 cm

13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

185

11130

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 80 - 120

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300