Renato ZEVI (XX-XXI) een etagère gemaakt uit gechromeerd metaal en messing met 5 legborden. (H:200cm)

Hamerprijs: € 360

Renato ZEVI (XX-XXI) een etagère gemaakt uit gechromeerd metaal en messing met 5 legborden.

Renato ZEVI (XX-XXI)

37 x 76 x 200 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

365

11126

Een kleine vitrinekast op wielen, verguld metaal en glas. Circa 1980.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Cini BOERI (1924-2020) 'Lunario' een salontafel metaal en glas.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Willy LUYCKX (XX) 'Tafellamp' aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250