Auguste RODIN (1840-1917) 'Suzon' een bronzen buste gemonteerd op marmer sokkel. (H:34cm)

Hamerprijs: € 4.000

Auguste RODIN (1840-1917) 'Suzon' een bronzen buste gemonteerd op marmer sokkel. Gemerkt A. Rodin, Genummerd: '5555'.

Auguste RODIN (1840-1917)

12 x 13 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.000

Lot nummer

455

11123

Originele patine vervaagt op sommige plaatsen, voornamelijk de haren. kleine chip van de patine op de neus.

Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)
Auguste RODIN (1840-1917)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een bronzen beeldje van een paard.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500