Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit chryselefantien 'Olifant aangevallen door tijgers', 19de eeuw. (H:33cm)

Hamerprijs: € 1.300

Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit chryselefantien 'Olifant aangevallen door tijgers', 19de eeuw.

20 x 50 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

532

11121

Een uitzonderlijk beeld gemaakt uit chryselefantien

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 10 Chinese borden met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas versierd met decor van hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese scroll met afbeelding van een wijze man, geschilderd op zijde.

Schattingsprijs: € 150 - 250