Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie'. (H:63cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie'. (H:63cm) |
Afmetingen | 9,5 x 47 x 63 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 813 |
Lot ID | 11120 |
Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600