Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie'. (H:63cm)

Hamerprijs: € 150

Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie.'

9,5 x 47 x 63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

813

11120

Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit

Een altaarkruis met 4 passende kandelaars, messing in neogotische stijl (H:57 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verguld bronzen 'Wijwatervat', Rococo stijl met een rouwende engel. 19de eeuw. (W:16 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een recent gepolychromeerde Madonna met kind. Gips. (L:50 x W:50 x H:146 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 'Kronen en Tiara's' voor heiligenbeelden. 9 stuks (H:19 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twaalf verzegelde theca met relikwieën, Saint Stephen, Protomartyr, Paschalis Baylon, Andrew Avellino and others.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twaalf verzegelde theca met relikwieën van Maagden en martelaars, Maria Magdalena De Pazzi, Saint Anna, Begga and others.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Zes meerarmige kandelaars, messing en brons in Neogotische stijl, afgewerkt met cabochons en een IHS logo. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Aloïs DE BEULE (1861-1935) 'Pictas Labor' (W:69 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500