Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie'. (H:63cm)

Hamerprijs: € 150

Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie.'

9,5 x 47 x 63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

813

11120

Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit

Een set van 2 'Missale Romanum' boeken

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een stel misampullen gemaakt uit glas gemonteerd met verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een set van 2 'Missale Romanum' misboeken.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een set van 3 canonborden gemaakt uit verzilverd metaal. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een beeld 'Jezus Van Praag' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een religieus 'drieluik', gemaakt uit plaaster in neogotische stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar beelden 'Madonna vertrappelt het serpent en Jezus Christus, gemaakt uit polychrome plaaster. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300