Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie'. (H:63cm)

Hamerprijs: € 150

Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit 'Heilige familie.'

9,5 x 47 x 63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

813

11120

Een eglomisé achterglasschilderij in neogotische stijl met een biscuit

Drie multi theca met relikwieën. Heiligen Anna, Joachim, Philomena, Leonis and others.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek, gegraveerd bronzen kruis met Corpus Christi, Neoromaans, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Richard AURILI (1834-c.1914) 'Buste van Jezus Christus', gepatineerde terracotta op marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee verzegelde theca met relikwieën: Jesus Christ D.N.J.C, Barbara, Theresia, Anna.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot beeld 'Madonna met kind', polychroom porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Michiel CABBAEY (c.1660-1722) Een antiek Santje, 'Sint Anna', op Perkament. 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500