Een antiek portret van Juan Luis Vives, olie op paneel. Paneel gemaakt tijdens de 17de eeuw. (31 x 44 cm)

Hamerprijs: € 700

Een antiek portret van Juan Luis Vives, olie op paneel. Paneel gemaakt tijdens de 17de eeuw. Het schilderij werd gerestaureerd.

31 cm

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

635

11119

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500