Een antiek portret van Juan Luis Vives, olie op paneel. Paneel gemaakt tijdens de 17de eeuw. (31 x 44 cm)

Hamerprijs: € 700

Een antiek portret van Juan Luis Vives, olie op paneel. Paneel gemaakt tijdens de 17de eeuw. Het schilderij werd gerestaureerd.

31 cm

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

635

11119

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Léon VALCKENAERE (1853-1926)(attr) 'Zicht op de haven' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Figuur van een dame' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert SERVAES (1883-1966) 'Zonsondergang' olie op doek. 1925

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Karel APPEL (1921-2006) 'Zonder Titel' een lithografie, 54/95

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Horses At Sunset’, olie op doek, 1980.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000