Een antiek portret van Juan Luis Vives, olie op paneel. Paneel gemaakt tijdens de 17de eeuw. (31 x 44 cm)

Hamerprijs: € 700

Een antiek portret van Juan Luis Vives, olie op paneel. Paneel gemaakt tijdens de 17de eeuw. Het schilderij werd gerestaureerd.

31 cm

44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

635

11119

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Martin WALLAERT (1944) 'Huyze Lozer' olie op doek, Latemse School

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap' olie op doek

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jozef BOSSAERT (1915-2006)  'De Vervloekte Boom II' 1979.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Anto DIEZ (1914-1992) Portret van een Mijnwerker, olie op doek. 1964

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250