Een antiek 'Bouquet de mariage', afgewerkt met bronsbeslag. (H:34cm)

Hamerprijs: € 200

Een antiek 'Bouquet de mariage', afgewerkt met bronsbeslag.

16 x 27,5 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

890

11114

Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500