Een paar omkeerbare kandelaars gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (H:18,5cm)

Hamerprijs: € 130

Een paar omkeerbare kandelaars gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

6,5 x 9 x 18,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

243

11113

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250