Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons (H:26cm)

Hamerprijs: € 450

Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

9 x 15 x 26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

229

11112

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Officierspendule, messing en glas in de originele reistas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

A Rotondo, Een driedelige schouwgarnituur in de stijl van Limoges en A.C.F.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880.

Schattingsprijs: € 200 - 300

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400