Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons (H:26cm)

Hamerprijs: € 450

Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

9 x 15 x 26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

229

11112

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, 'Dame met een hark' zwarte marmer en brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Weense regulateur klok. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een schouwklok 'Naar Antoine Coysevox (1640-1720) 'Crouching Venus'. Empire, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340