Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons (H:26cm)

Hamerprijs: € 450

Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

9 x 15 x 26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

229

11112

Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met zijstukken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zenith, een kartel tafelklok met handgeschilderd bloemendecor.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een pendule schouwklok 'De oogst' met afbeelding van een rustende dame.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een neoklassieke tafelklok. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250