Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons (H:26cm)

Hamerprijs: € 450

Een tafelklok afgewerkt met schildpad boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

9 x 15 x 26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

229

11112

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 500 - 700

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800