Een collectie van 6 Hummels: 21/I, 188-1948, 71, 89/I, 2/I, gemaakt door Goebel in Germany. (H:21cm)

Hamerprijs: € 190

Een collectie van 6 Hummels: 21/I, 188-1948, 71, 89/I, 2/I, gemaakt door Goebel in Germany.

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

155

11111

Algemeen in goede staat. <br />Restauratie aan gitaar (vooraan) <br />Restauratie aan puntje van de vleugel.

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300