Een collectie van 6 Hummels: 21/I, 188-1948, 71, 89/I, 2/I, gemaakt door Goebel in Germany. (H:21cm)

Hamerprijs: € 190

Een collectie van 6 Hummels: 21/I, 188-1948, 71, 89/I, 2/I, gemaakt door Goebel in Germany.

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

155

11111

Algemeen in goede staat. <br />Restauratie aan gitaar (vooraan) <br />Restauratie aan puntje van de vleugel.

Een grote vaas met bloemendecor, Hasselts aardewerk. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel 'Welcome Spring', Century Collection 1993.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) 'Figuur van een dame' gepatineerde terracotta. 1905

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, een tafellamp en twee gezichtjes

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vazen in Chinese stijl, met handgeschilderd bloemendecor. Waarschijnlijk Samson, Frankrijk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 3 beeldjes met porseleinen kantwerk, Duitsland, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Porcelaine De Paris, France, een collectie van 12 oesterboden met decor van vogels. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250