Verras me
Terug naar account
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)

Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 360

Omschrijving van het lot


Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. Eerst helft 20ste eeuw.

Product details
Titel

Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)

Afmetingen

35 x 35 x 38 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

826

Lot ID

11110

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200