Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm) |
Afmetingen | 35 x 35 x 38 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 826 |
Lot ID | 11110 |
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke icoon 'De Hemelvaart van Profeet Elijah', Faux email, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300