Een driedelige garnituur van jardinières gemaakt uit verguld en koper en versierd met putti. (H:22cm)
Hamerprijs: € 1.200
Titel | Een driedelige garnituur van jardinières gemaakt uit verguld en koper en versierd met putti. (H:22cm) |
Afmetingen | 21 x 46 x 22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.500 |
Lot nummer | 938 |
Lot ID | 11109 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500