Een driedelige garnituur van jardinières gemaakt uit verguld en koper en versierd met putti. (H:22cm)

Hamerprijs: € 1.200

Een driedelige garnituur van jardinières gemaakt uit verguld en koper en versierd met putti. Zonder binnenzijdes.

21 x 46 x 22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

938

11109

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century zonnespiegel, blauw en zwart email op koper, glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee dinanderie panelen met afbeeldingen van 'Madonna met kind' en 'Het Laatste Avondmaal'.

Schattingsprijs: € 80 - 120