Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3
Hamerprijs: € 600
Titel | Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 750 |
Lot nummer | 409 |
Lot ID | 11108 |
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500