Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3

Hamerprijs: € 600

Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3 periode, 19de eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

409

11108

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300