Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3

Hamerprijs: € 600

Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3 periode, 19de eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

409

11108