Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3

Hamerprijs: € 600

Een ééndeurs kast afgewerkt met boulle marqueterie inlegwerk en gemonteerd met verguld brons. Napoleon 3 periode, 19de eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

409

11108

Een commode met marmer blad en afgewerkt met marqueterie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een vitrinekast afgewerkt met marqueterie inlegwerk

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een damesbureau afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een commode afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met brons en marmer

Schattingsprijs: € 150 - 250