Een beeld van 'Christus de verlosser' gemaakt uit brons (H:47cm)

Hamerprijs: € 120

Een beeld van Christus de verlosser gemaakt uit brons en gemonteerd op een marmer sokkel.

25 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

867

11104

Een beeld van

Een grote collectie van 89 hangers en theca's met relikwieën voor heiligen.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote sculpteerde Corpus Christi. Circa 1900. (W:107 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Vier Missionaire spaarpotten, collectebussen met 'Knikkers', 20ste eeuw. (H:32 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een collectie geborduurde onderdelen van Vaandels, Kazuifels en Lithurgisch Textiel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee 'Jezus Van Praag' figuren, gepatineerd plaaster. (H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900. (W:24 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een Torenmonstrans, verguld messing. Neogotiek. Circa 1900. (L:17 x W:22 x H:63 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Twaalf verzegelde theca met relikwieën, Carolus Borromeus, Norbert, Vincent à Paulo

Schattingsprijs: € 400 - 600