Een beeld van 'Christus de verlosser' gemaakt uit brons (H:47cm)

Hamerprijs: € 120

Een beeld van Christus de verlosser gemaakt uit brons en gemonteerd op een marmer sokkel.

25 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

867

11104

Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van
Een beeld van

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar beelden 'Madonna vertrappelt het serpent en Jezus Christus, gemaakt uit polychrome plaaster. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alexandre KELETY (1874-1940) 'Bust of Jean Mermoz', terracotta, circa 1930.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar leeuwen op een sokkel, gemaakt uit gepatineerd en verguld brons in empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van 4 kerkkandelaars in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Isidore Jules BONHEUR (1827-1901) 'Le Grand Jockey' een gepatineerd bronzen beeld'. Postume geut. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200