Een Kartell klok afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons. Gesigneerd Martenot à Paris. (H:85cm)

Hamerprijs: € 1.500

Een Kartell klok afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons. Gesigneerd Martenot à Paris. Napoleon 3, 19de eeuw.

16 x 38 x 85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

215

11102

Ontbrekend deel bij figuur bovenaan de klok.

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons. 20ste eeuw. (L:11 x W:33,5 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een driedelige schouwgarnituur, onyx gemonteerd met verguld metaal. Circa 1900. (L:12 x W:27 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw.  (L:12 x W:28 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, messing met cloisonné email, 20ste eeuw. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Odo, een Franse regulateur klok. (L:12 x W:32 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van vijf zakhorloges en tien kettingen voor zakuurwerken.

Schattingsprijs: € 150 - 250