Een Kartell klok afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons. Gesigneerd Martenot à Paris. (H:85cm)

Hamerprijs: € 1.500

Een Kartell klok afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons. Gesigneerd Martenot à Paris. Napoleon 3, 19de eeuw.

16 x 38 x 85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

215

11102

Ontbrekend deel bij figuur bovenaan de klok.