Een Kartell klok afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons. Gesigneerd Martenot à Paris. (H:85cm)

Hamerprijs: € 1.500

Een Kartell klok afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons. Gesigneerd Martenot à Paris. Napoleon 3, 19de eeuw.

16 x 38 x 85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

215

11102

Ontbrekend deel bij figuur bovenaan de klok.

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 240 - 340

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250