Een driedelige schouwgarnituur, brons en afgewerkt met Sèvres plaquettes, gemerkt Balthazard,  Frankrijk (H:40,5cm)

Hamerprijs: € 1.200

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons en afgewerkt met Sèvres plaquettes en gemerkt Balthazard, gemaakt in Frankrijk. 19de eeuw. Hoogte kandelaars: 41 cm

12 x 44 x 40,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

203

11101

Odo, een Franse regulateur klok. (L:12 x W:32 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw. (L:17 x W:36 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, messing met cloisonné email, 20ste eeuw. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI. (L:9 x W:35 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, onyx gemonteerd met verguld metaal. Circa 1900. (L:12 x W:27 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons. 20ste eeuw. (L:11 x W:33,5 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratiën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900