Een driedelige schouwgarnituur, brons en afgewerkt met Sèvres plaquettes, gemerkt Balthazard,  Frankrijk (H:40,5cm)

Hamerprijs: € 1.200

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons en afgewerkt met Sèvres plaquettes en gemerkt Balthazard, gemaakt in Frankrijk. 19de eeuw. Hoogte kandelaars: 41 cm

12 x 44 x 40,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

203

11101

Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons.

Schattingsprijs: € 240 - 340