Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel (H:48cm)

Hamerprijs: € 320

Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel. 19de eeuw.

14 x 29 x 48 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

224

11100

Een collectie van vijf zakhorloges en tien kettingen voor zakuurwerken.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een staande klok, notelaar fineer. Duitsland, Circa 1920. (L:27 x W:61 x H:188 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, onyx gemonteerd met verguld metaal. Circa 1900. (L:12 x W:27 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke houtgesculpteerde muurklok in de stijl van Lenzkirch. (L:21 x W:45 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw. (L:17 x W:36 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld brons, Engel triomfant bij een leeuw. Empire periode. (L:11,5 x W:28,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI. (L:9 x W:35 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500