Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel (H:48cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel (H:48cm) |
Afmetingen | 14 x 29 x 48 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 224 |
Lot ID | 11100 |
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250