Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel (H:48cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel (H:48cm) |
Afmetingen | 14 x 29 x 48 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 224 |
Lot ID | 11100 |