Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel (H:48cm)

Hamerprijs: € 320

Een pendule gemaakt uit verguld brons en gemerkt Luppens, Brussel. 19de eeuw.

14 x 29 x 48 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

224

11100