Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. (H:38cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. (H:38cm) |
Afmetingen | 14 x 30 x 38 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 206 |
Lot ID | 11098 |