Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. (H:38cm)

Hamerprijs: € 400

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. Hoogte kandelaars: 43 cm. Afmetingen zonder sokkels.

14 x 30 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

206

11098

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250