Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. (H:38cm)

Hamerprijs: € 400

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. Hoogte kandelaars: 43 cm. Afmetingen zonder sokkels.

14 x 30 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

206

11098

Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200