Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. (H:38cm)

Hamerprijs: € 400

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld brons en ingelegd met rode marmer. Hoogte kandelaars: 43 cm. Afmetingen zonder sokkels.

14 x 30 x 38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

206

11098

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800