Een paar rood marmeren cassolettes versierd met vergulde bronzen ramskoppen. (H:56cm)

Hamerprijs: € 1.200

Een paar rood marmeren casolettes versierd met verguld bronzen ramskoppen. 19de eeuw.

16 x 20 x 56 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

239

11096

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300