Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verzilverd brons in neogotische stijl. (H:62cm)

Hamerprijs: € 650

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verzilverd brons in neogotische stijl. 19de eeuw. Hoogte kandelaars: 56 cm.

18 x 35 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

208

11095

Een driedelige schouwgarnituur in de vorm van een kasteel met ridderfiguur. Gepatineerd brons. (L:18 x W:33 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:12 x W:28 x H

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, lezende putti, verguld brons op witte Carrara marmer. 19de eeuw. (L:15 x W:27 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een schouwgarnituur met musketier, gepatineerd en verguld brons op witte marmer. 19de eeuw. (L:17 x W:45 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, verguld brons met afbeelding van een lezende dame. Lodewijk Filips, 19de eeuw. (L:15 x W:38 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, blauw gelakt met decor van kinderen, ramskoppen en vogels. Frankrijk, 19de eeuw. (L:15 x W:30 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600