Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verzilverd brons in neogotische stijl. (H:62cm)

Hamerprijs: € 650

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verzilverd brons in neogotische stijl. 19de eeuw. Hoogte kandelaars: 56 cm.

18 x 35 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

208

11095

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700